We boost our clients to get more sales

Biz Kimiz?

Bilişim sektöründe vizyon sahibi yazılım şirketi olan Melasoft Bilişim Teknolojileri 2013 yılında çalışmalarına başlamıştır. Kısa bir süre içinde SAP Application Development Partnerlik sürecini tamamlayarak SAP partneri olmuştur.

Melasoft; inovatif teknoloji çözümleri ve her geçen gün büyüyen AR-GE ekibiyle, bilişim sektöründe yenilikçi bir yazılım firması olarak müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Bugün yurt içi ve yurt dışı projelerde geliştirdiğimiz çözümler, add-on ürünler ve danışmanlık hizmetlerimizle aktif bir rol almaya devam ediyoruz. Melasoft olarak E-Arşiv, E-Fatura, E-Defter ve E-İrsaliye başta olmak üzere birçok SAP çözümlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Uzman SAP danışmanlarımız ile müşterilerimizin SAP projelerine danışmanlık sağlamaktayız.

Vizyonumuz

Teknolojide açık kaynak kullanımını yaygınlaştırma odağı ile Melasoft Bilişim Teknolojileri yeni ürün, çözüm ve hizmetler ile pazarı şekillendirmeye devam etmeyi hedeflemektedir. Her geçen gün bilişim sektöründeki değişim ve dönüşümde rekabet gücüne büyük katkı sağlayan, paydaşları ile Avrupa ve yakın coğrafyaya da teknoloji katmanında hizmet veren öncü bir kuruluş olmayı hedeflemektedir.

Uyum Çözümleri
Avrupa
Almanya
Polonya
Serbia
Sırbistan

© Melasoft Information Technologies